Отзывы о компании OKLI-BEAUTY. Продукция для мастеров маникюра и бровистов.
- Ксения К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вікторія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все сподобалось, забрала замовлення, упакування охайне , ввічливий продавець.
- Дарья И.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую за якісне обслуговування, швидку доставку, і подаруночок )
- Лілія Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталья Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Альона М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ніка М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якщо в трьох словах про цей недомагазин ЖАХ ЖАХОВИЙ І ШАХРАЇ.Мало того,що
З вами ніхто не зв'яжеться
Товар буде їхати до вас місяць
А коли нарешті доїде виявиться,що і колір не той,і товар не той,і взагалі вони прислали щось, що напевно ніяк не могли продати і це зовсім не те що вам потрібно
Звісно звичайна наївна людина не буде навіть підозрювати,що магазин зі стількома хорошими оцінками(звісно фейковими)зможе так банально вас обдурити І саме цікаве
Коли звертаєшся у чат магазину,про допомогу,точніше тобі прислали зовсім не те,що ти хотіла,вони чи в силу своєї клієнтоорієнтовності,чи не розвиненого інтелекту нічого тобі не скажуть окрім,,той товар що ви хотіли закінчився"Ну звісно навіщо відміняти замовлення коли той товар закінчився,якщо можна прислати інший,людина вже вся в очікуванні виявиться по вуха обманутою.
Якщо хочете витратити хороший період свого дорогоцінного часу або якщо у вас є лишні нервові клітини або ви просто не знаєте яким би шахраям віддати свої гроші то це магазин знахідка для вас.А якщо ви нормальна,розумна людина,подумайте сто разів головою,і заблокуйте цей ,,магазин" самі,щоб случайно не натрапити на нього.Бо коли ви звернетесь до них для вирішення проблеми,вони вас просто заблокують не сказавши ні слова.- Комментарий продавца
Доброго дня! Дуже цікаво, що в Вас вистачило нахабності написати відгук) По-перше, товар був відправлений Пром -оплатою, що дає змогу подивитись на пошті та відмовитись. По-друге, коли до нас звернувся покупець, що йому не підходить цей товар у іншому кольорі, то ми запропонували повернення товару. А як кінець цієї історії, то покупцю повернули кошти та товар Вона залишила собі! Бо нашому магазину дорожча репутацію, чим кошти!
А на рахунок швидкості доставки, то ми не Укрпошта і за строки доставки не несемо відповідальність!
- Комментарий продавца
- Константин Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Діана М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua